הגיע הרגע. אחד הרגעים המרגשים ביותר שיכולים להיות. החבר שלך הציע לך נישואין. החלום מתגשם ובקרוב תהפכי לאשת איש, ולא סתם איש, האיש שאת כל כך אוהבת. עכשיו, ביום שאחרי ההצעה, צריך להתחיל לתכנן. צריך למצוא תאריך שמתאים לכולם, צריך להחליט אם רוצים להתחתן בגן או באולם, צריך למצוא צלם, תקליטן וספר המתמחה בתסרוקות של כלות, וכמובן – צריך להתחיל לחשוב על שמלות...

שמלות כלה – אפשרויות בלתי נגמרות

בניגוד, למשל, לשמלות חינה, שהינן שמלות מסורתיות ואין הרבה אפשרויות לגוון בהן, שמלות כלה הן עולם אחר לחלוטין. יש שמלות כלה בסגנון קצפת מסורתי, יש שמלת כלה בסגנון כפרי, יש שמלות כלה בסגנון רומנטי, ויש שמלות כלה בסגנון חושפני. הכול מהכול, והדרך להחלטה לא קלה לכלה. איך בכל זאת אפשר לבחור? הנה לפניכן מספר טיפים.

שמלות כלה – נתחיל מהתחלה    

ההתחלה מתחילה כנראה בסביבות גיל 4, גיל שבו ילדות רבות מתחילות לדמיין את החתונה שלהן. החתונה הדמיונית מתוארת על ידי הילדות בפרטי פרטים: הן יודעות בדיוק איזו שמלת כלה הן תלבשנה, הן יודעות אילו נעליים הם תנעלנה, הן יודעות בדיוק היכן תהיה החתונה ומי יוזמן אליה, והן יודעות שהן תהיינה הכלות הכי יפות בעולם. הן אמנם לא בטוחות לגמרי מי יהיה החתן, אבל זה בעיניהן הפרט השולי ביותר. לחתן הן כבר תדאגנה בהמשך.

שמלות כלה
גם אם את נמנית על הילדות שבגיל 4 יודעות בדיוק איזו שמלת כלה הן תלבשנה ביום חתונתן, עכשיו, כשבגרת, סביר להניח שדברים השתנו. יכול להיות שכבר אין לך בדיוק אותו טעם, ויכול להיות שכר נחשפת לשמלות כלה אחרות שמצאו חן בעינייך יותר משמלת הכלה הדמיונית, ולכן צריך להשאיר את הדמיון בצד, ולהתקדם אל עבר המציאות – מציאות עתירת שמלות כלה, שמהן עלייך לבחור אחת.

שמלות כלה – המלצות לבחירה

אין ספק, שעל מנת להחליט איזו שמלת כלה מתוך מבחר שמלות הכלה הקיימות תתאים לך ביותר הן מבחינת מבנה גופך והן מבחינת טעמך האישי – תצטרכי לנסות ולמדוד מספר שמלות כלה. אבל, על מנת שיהיה לך כיוון ראשוני לגבי סגנון שמלת הכלה שתרצי, מומלץ שתיכנסי לאתרי אינטרנט של מעצבי שמלות כלה, ותקבלי רושם ראשוני מההיצע. פורטל האירועים - פארטי2יו, מאגד תחתיו אתרי אינטרנט רבים של מעצבי שמלות כלה, שאנחנו בטוחים שביניהם תוכלי למצוא מספר שמלות כלה שתהיינה לטעמך.

שמלות כלה – ההתרגשות בעיצומה

לאחר שתגבשי לך סגנון מסוים, יגיע הזמן לגשת אל החנויות עצמן, ולהתחיל למדוד שמלות כלה רלוונטיות. זהו מעמד מרגש ונפלא, המאפשר לך לראות את עצמך ככלה, כל פעם בשמלה אחרת, עד שתבחרי באחת המושלמת. כדאי לזכור, שלמעצבי שמלות כלה יש ניסיון בתחום, והם יוכלו לסייע לך בבחירת שמלת הכלה שתחמיא לך ביותר. קחי בחשבון גם, שאם לא תמצאי את שמלת הכלה המושלמת עבורך, תמיד תוכלי לפנות לתופרת שמלות כלה שתתפור במיוחד בשבילך את שמלת הכלה שלך, שגם תישאר איתך אחרי החתונה ולא תצטרכי להחזיר אותה לחנות, כמו שבדרך כלל קורה.

מאחלים לך הרבה בהצלחה, ושהשיטוט בין חנויות מעצבי שמלות כלה יהיה כולו בהנאה. מזל טוב!

הוספת תגובה

2 תגובות לכתבה
2. YTqObdihucyuSQlNziwJ Edilma (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/06/25 11:50
1. OsoFAHLhqkxvCSsMO Pape (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/06/23 10:04