שמלות כלה – בלי החתן

מכיוון שהרבה פעמים הכלה המיועדת מעוניינת להפתיע את בן זוגה, החתן המיועד, במראה אחר שיגרום לו להחסיר פעימה, הרי שאסור לו להיות מעורב כלל בתהליך הבחירה של שמלה אחת מבין מבחר עצום של שמלות כלה. זהו תהליך שהכלה המיועדת עוברת בדרך כלל עם אמא שלה או עם חברה טובה, ולפעמים גם עם החמות לעתיד (דרך מצוינת להתחיל את היחסים איתה ברגל ימין), והחתן נשאר בחוץ. הוא יראה את הבחירה המוצלחת אך ורק ביום החתונה, וסביר להניח שלבו אכן יחסיר פעימה.

שמלות כלה – לא קלה דרכנו

לא פשוט לבחור שמלה מבין המבחר העצום של שמלות כלה הקיימות בשוק. יש מגוון סגנונות, אורכים וצורות, וככל שמסתכלים יותר, כך מתבלבלים יותר. זה לא כמו בחירה של אולמות וגני אירועים, שאו שאוהבים או שלא, כי יש הרבה יפות, ומתוכן צריך לבחור את זו שיותר יפה, וזה לא פשוט בכלל. זה גם לא קרוב לבחירת שמלה מסורתית לטקס חינה, משום ששם אמנם יש עיצובים שונים, אבל הסגנון הכללי הוא דומה, ואין הרבה אפשרויות של משחק עם השמלה. בוחרים את זו שיושבת הכי יפה על הגוף, ואפשר להתחיל בטקס חינה מסורתי נהדר. כשמדובר בשמלות כלה, צריך שהמחשוף יהיה מתאים, שהאורך יחמיא לרגליים, שסוג הבד והעיטורים שעל השמלה יתאימו למבנה הגוף ועוד. אז לא, זה לא קל, אבל זאת בהחלט חוויה מקסימה של פעם בחיים, שכיף ומרגש לחוות.

שמלות כלה – פארטי2יו

פורטל האירועיםפארטי2יו - מרכז עבורכן, הכלות לעתיד, רשימה ארוכה של מעצבים ושל חנויות שהתמחותם העיקרית היא ייצור ומכירה של שמלות כלה. באתר תוכלו לקבל שפע של מידע אודות שמלות כלה, כולל כתובות וטלפונים של מקומות בכל רחבי הארץ, טווח מחירים וכמובן תמונות מהן תוכלו לבחור את סגנון השמלה המתאים לכן.

כשמדובר בבחירת שמלות כלה – היכנסו לפורטל האירועים - פארטי2יו, ותוכלו להתחיל את הסיבוב שלכן בין החנויות ברגל ימין, כשיש בידיכן את כל המידע שאתן צריכות.
 
 

שיהיה הרבה מזל טוב וניפגש בשמחות!

 

הוספת תגובה

2 תגובות לכתבה
2. LqryTOzeJQSX Jessalyn (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/06/23 23:56
1. FwLlyMqSFsPOQnJvqK Anmol (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/06/23 19:17