כתבות אחרונות
המדריך ל: צילום אירועים
כל מי שעומד בפני תכנון של אירוע יודע, שאחד הנושאים החשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת הוא צילום אירועים. זאת משום שאמנם הזיכרון הוא זה שהולך איתנו תמיד, ושבאמצעותו נוצרים את הרגעים החשובים באמת, אולם אם אנחנו באמת רוצים שתהיה לנו מזכרת משמעותית מהאירוע, צילום אירועים איכותי הוא התשובה.
מסיבת רווקים ורווקת - המדריך
גם אם אתם הכי אוהבים בעולם וסופרים את הימים והשעות עד החתונה, גם אם אתם גרים ביחד כבר שנתיים ומרגישים נשואים – המעבר מחיי הרווקות לנישואין הוא מעמד מיוחד, וככזה, ראוי לציין אותו. ואיזו דרך טובה יותר לציון סוף הרווקות מאשר באמצעות מסיבת רווקים או מסיבת רווקות?
החבילה המושלמת לאירוע שלכם
המדריך המלא והייחודי שמאגד בתוכו את כל הנותני השירות העיקריים לאירוע המושלם שלכם, קייטרינג לאירועים, מוסיקה לאירועם וצילום אירועים ואלו שלושת החשובים ביותר כאשר אתם מתכננים את האירוע המושלם שלכם. קריאה מהנה.
הכל על: שמלות כלה
אחד הדברים שבלעדיהם חתונה לא יכולה להיות חתונה מוצלחת, היא שמלות כלה. כי שמלות כלה לא יכולות להיות סתם שמלות; יש להן תפקיד חשוב במיוחד: לגרום לכלות השמחה להרגיש הכי טוב עם עצמן, ביום החשוב ביותר בחייהן. מכיוון שהשמלות צריכות למלא תפקיד כל כך חשוב, תהליך הבחירה של שמלות כלה הוא אינו דבר של מה בכך אילו יותר מאשר בחירת מאפרים/ות מקצועיים. מדובר בפרויקט בפני עצמו, שצריך להקדיש לו הרבה זמן, מחשבה ותשומת לב.
המדריך ל- מסיבת רווקים/ות

גם אם אתם הכי אוהבים בעולם וסופרים את הימים והשעות עד החתונה, גם אם אתם גרים ביחד כבר שנתיים ומרגישים נשואים – המעבר מחיי הרווקות לנישואין הוא מעמד מיוחד, וככזה, ראוי לציין אותו. ואיזו דרך טובה יותר לציון סוף הרווקות מאשר באמצעות מסיבת רווקים או מסיבת רווקות?

 

איך לבחור: צילום אירועים
הרגעים הכי חשובים באירוע הם אילו המתעדים ולכן לפני חתונה או כל אירוע אחר כגון: בר/בת מצווה. על מנת שהרגעים המיוחדים והמרגשים באמת יהיו מתועדים וייתנו לכם לראות את האירוע מזווית אחרת שתרגש ותגרום לכם לצחוק אתם חייבים לבחור שמי שיבצע עבורכם את הצילום אירועים יהיה מקצועי ואמין ושיעמוד בכל ההבטחות שהוא מבטיח לכם במשרד שלו כמה חודשים לפני האירוע.
 
 
 
 
 
 
 
איך לבחור: מוסיקה לאירועים
אם תשאלו אנשים מה הדבר הכי חשוב באירוע, הרוב יגידו לכם שהאולם הוא הכי חשוב או האוכל שמוגש לאורחים באירוע, משום שמדובר בשני המקורות שהם היקרים ביותר באירוע אך לא כך הדבר, למרות שהאולם שבחרתם והקייטרינג הם באמת עלו לכם הון הם לא בהכרח הדבר הכי חשוב.
 
 
 
 
 
 
חגיגת בר/בת מצווה
בר/בת מצווה הם אחד מהרגעים המאושרים ביותר בחיי הילדים ובחיי ההורים. אירגון נכון של מסיבת הבר/בת מצווה יכול להפוך את האירוע שלכם להצלחה ענקית ואפילו יכולה להשאיר עבורכם סכום כסף נוסף על מנת להפתיע את ילדכם חוץ מהמסיבה הגדולה גם לאפשר להם לטוס לחו"ל לאחר מסיבת הבר/בת מצווה שלהם מהכסף שתרוויחו מהאירוע עצמו. אירגון נכון של מסיבת הבר/בת מצווה יכול להכניס לאפשר לכם לא רק שלא ב"נזק" אלא גם תצאו מרווחים. רוצים לדעת איך ? תקראו עד הסוף. 
 
 
 
 
 
הסכם ממון חובה
 
מתחתנים ? האם חשבתם לעגן את יחסיכם הרכושיים בהסכם ממון?
הצעת לה נישואין בדרך המקורית והמרגשת ביותר, האירוסין היו נפלאים כל החברים מחזיקים אצבעות ומחכים כבר לרגע שתענוד לה טבעת ותשבור את הכוס. את בעננים רואים זאת על פנייך, כל מה שקשור בחתונה גורם לאושר גדול ולשמחה ולעיתים אפילו למתח רב. השמלה, הנעליים, התסרוקת,האיפור,האולם הקישוט של הרכב, ועוד, וועוד, ועוד.
 
 
 
המדריך לשמלות כלה
הגיע הרגע. אחד הרגעים המרגשים ביותר שיכולים להיות. החבר שלך הציע לך נישואין. החלום מתגשם ובקרוב תהפכי לאשת איש, ולא סתם איש, האיש שאת כל כך אוהבת. עכשיו, ביום שאחרי ההצעה, צריך להתחיל לתכנן. צריך למצוא תאריך שמתאים לכולם, צריך להחליט אם רוצים להתחתן בגן או באולם, צריך למצוא צלם, תקליטן וספר המתמחה בתסרוקות של כלות, וכמובן – צריך להתחיל לחשוב על שמלות...
 
 
   
1 2 הבא >