שמלות כלה - עובד כהן

ראשי >בחר סוג ארוע>שמלות כלה - עובד כהן
שמלות כלה - עובד כהן הצעת מחיר החל מ-0 ש"ח

בית האופנה לשמלות כלה עובד כהן ממוקם בקומפלקס גדול ומפואר (רחוב שנקר 25 בחולון) המשתרע על פני 500 מטרים מרובעים ומעוצב לתפארת, סגנון ייחודי לעובד כהן המשלב קלאסה, נוחות ופרטיות לכל כלה.

הסלון בנוי משתי קומות ובמרכזו רחבת תצוגה גדולה בה יכולות האורחות להתרשם מקולקציה ייחודית ומרהיבה של 300-400 שמלות (להשכרה) כלה וערב המתחדשת בכל שלושה עד ארבעה חודשים.
איש קשר: עובד כהן
טל: 03-6518097
נייד:
כתובת: רח' שנקר 25, חולון
לאתר הבית לחץ כאן: שמלות כלה עובד כהן


מעצב האופנה שמלות כלה וערב עובד כהן יכול להביט בגאווה גדולה ובסיפוק רב לאחור. בשלוש-עשרה השנים שחלפו מאז שפתח את בית האופנה שלו ,הפך המקום אתר עליה לרגל לרבים וטובים, כולל שורה ארוכה של סלבריטאים מהמוכרים והידועים ביותר – שחקנים, כדורגלנים, דוגמניות ואישי ציבור.

 עובד כהן הינו אחד ממכתיבי האופנה המוערכים והמובילים בענף!

מבחינת אופנת שמלות כלה מדובר בלי ספק בחגיגה לעיניים ממש! קולקציות שמלות כלה של עובד כהן עשירות, מרהיבות, צבעוניות וחדישות. הדגמים הינם בשלל גזרות, עשויים מבדים איכותיים, וברמת גימור גבוהה של תפירת עילית. כל אחת תוכל למצוא שמלות כלה וערב בגזרות, בקווים ובצבעים אופנתיים, (המיועדות לקהל של נשים צעירות), לצד פריטים בגזרות, בקווים ובצבעים קלאסיים, המיועדות לקהל סולידי ומבוגר. גם בקו הצעיר וגם בקו הקלאסי ניתן למצוא תוספות של אלמנטים ייחודיים ומקוריים – חרוזים, קריסטלים, נוצות, מטבעות וכו’. מבקרי אופנה מגדירים את שמלות הכלה והערב של עובד כהן כ”חגיגה לעיניים”. אחד ממכתבי האופנה כתב: “עובד כהן מעצב שמלות כלה ושמלות ערב חי ונושם טוב יותר מכולם את הענף והוא נמצא כל העת עם האצבע על הדופק לתמורות המתרחשות בשטח. מעבר לעבודה הקפדנית על כל אחת והאחת מ’היצירות’ שלו, ניכרת גם ההבנה הגדולה בבחירת הבדים האיכותיים והמיומנות הגדולה שלו בשילוב התוספות השונות לשמלות”.

“אני לא חושש לקחת סיכונים”, מעיד על עצמו עובד כהן בגילוי-לב, “אני כל הזמן מחדש – בין אם זה בגזרות, או בשילובי הבדים, ובין אם זה בעיצובים או בתוספות. אני כל הזמן מוצא כיוונים ורעיונות חדשים וייחודיים. מאידך, אין לי כל בעיה להתאים את עצמי ללקוחות הכי סולידיות, כולל, כמובן, נשים דתיות. הסיפוק הכי גדול שלי הוא לשמוע מהלקוחה על תשומת הלב הגדולה לה זכתה השמלה באירוע. מבחינתי זה שווה הכל”!

להבדיל ממעצבים שמלות כלה וערב רבים אחרים, הנוהגים להתהדר בעיצוב אישי של קולקציות, אך בפועל נהנים בסתר משירותי מעצבים צעירים, עובד כהן הוא “הצגה של איש אחד”. הוא האחראי הישיר לעיצוב שמלות כלה וערב ולייצור של כל פריט ופריט בבית האופנה שלו – ומכאן גם המעורבות הרגשית שלו ביחס לכל אחד מהדגמיי שמלות כלה וערב השונים. זו גם בלי ספק הסיבה המרכזית ליחס האישי אותו מעניק עובד כהן לכל לקוחה ולקוחה – ללא הבדל של גיל או מעמד חברתי. בקנה המידה בו פועל כיום בית האופנה שמלות כלה וערב עובד כהן מדובר בלי ספק במחווה יוצאת דופן. מסביר עובד כהן: “כך אני סבור שצריך להיות, ואין לי כל כוונה להפסיק עם הגישה הזו גם בעתיד. אני לא שוכח לעולם שהלקוחות באות אלי. הן מגיעות לרכוש שמלות שאני עיצבתי. לכן, אני מוצא לנכון לעשות כל שניתן שתצאנה ממני שבעות רצון לחלוטין – בין אם מדובר בשירות ובתשומת לב אישית, ובין אם מדובר בהתאמת השמלה לרצונותיהן האישיים”.
 
 
שמלות כלה - עובד כהן פורטל האירועים - פארטי2יו | פרטי2יו | פארטי טו יו
לחץ על התמונה להגדלה
שמלות כלה - עובד כהן פורטל האירועים - פארטי2יו | פרטי2יו | פארטי טו יו
שמלות כלה - עובד כהן פורטל האירועים - פארטי2יו | פרטי2יו | פארטי טו יו
שמלות כלה - עובד כהן פורטל האירועים - פארטי2יו | פרטי2יו | פארטי טו יו
שמלות כלה - עובד כהן פורטל האירועים - פארטי2יו | פרטי2יו | פארטי טו יו
השארת פרטים
 

<